Spis treści

Szkolny wolontariat proponuje aby uczcić zakończenie roku trochę inaczej. Podziękowanie, szacunek  wdzięczność można okazać inaczej - wręczając  wychowawcy cegiełkę w kształcie laurki i jednocześnie wspierając hospicjum.

Laurka ma miejsce do wypełnienia. Ja - niżej podpisany/a jestem wdzięczny/a za... Wypełnione laurki uczniowie ofiarowują swoim wychowawcom z okazji zakończenia roku szkolnego.

Datek za laurkę jest dowolny i zależy wyłącznie od chęci i możliwości darczyńcy. Pełen dochód z dystrybucji cegiełek przeznaczamy na potrzeby podopiecznych Fundacji Gajusz - czyli Książąt z Pałacu (hospicjum stacjonarnego dla osieroconych dzieci).

Pomysł jest taki, by nauczyciele i uczniowie  uczcili zakończenie roku inaczej, razem zmieniali świat na lepsze, działali  i dzielili radość z pomagania.
Filmik Odczaruj hospicjum (1:44)  - fragment filmu Kulczyk Fundation Efekt domina

Wywiad z Tisą Żawrocką - dłuuugi (do przeczytania w wolniejszej chwili):
https://liblink.pl/7uDm0zDOCa    

Nasz filmik w ramach tegorocznej kampanii 1%:

Nasz spot 1%:    

Każdego dnia od jutra członkowie wolontariatu będą odwiedzać klasy zaopatrzeni w laurki i puszki. Jeśli nie będzie klasy w szkole, a uczniowie będą chcieli nabyć laurki, to w dyżurce szkoły będzie także puszka i laurki.
Akcja trwa do 21 czerwca.  Dziękujemy wszystkim którzy wezmą udział w tej akcji Szkoła dobra.

Szkoła dobra