Dyżury nauczycieli w roku szkolnym 2019/2020.

NAZWISKO I IMIĘ

DZIEŃ

GODZINY

MIEJSCE

Michalak Monika

czwartek

14.30. –  15.30.

gabinet dyrektora

Bednarczyk-Fertyk Alicja

poniedziałek

14.30. – 15.30.

gabinet wicedyrektora

Zerbe Alina

środa

15.00. – 16.00.

gabinet wicedyrektora

Bańdurska Barbara

wtorek

9.45. – 10.20.

pokój nauczycielski

Bączyk Monika

środa

10.45. – 11.30.

pokój nauczycielski

Chmara Anna

czwartek

10.45. – 11.30.

pokój nauczycielski

Darul Agnieszka

wtorek

10.45. – 11.30.

pokój nauczycielski

Derda Sara

poniedziałek

6.30. – 7.15.

sala numer 09

(sala „zerówki”)

Dykiert Małgorzata

piątek

9.45. – 10.30.

gabinet logopedyczny

Gmińska Marta

poniedziałek

10.45. – 11.30.

pokój nauczycielski

Grodzka Karolina

poniedziałek

12.45. – 13.30.

pokój nauczycielski

Horkawy Ewelina

czwartek

11.40. – 12.25.

pokój nauczycielski

Ińska Beata

poniedziałek

9.45. – 10.30.

pokój nauczycielski

Kaczmarek Elżbieta

środa

10.00 – 10.30.

sala lekcyjna  w stołówce           („dziupla”)

Kaliszan-Baczyńska Paulina

wtorek

9.50. – 10.30.

pokój nauczycielski

Karpus Filip

wtorek

9.45. – 10.30.

pokój nauczycielski

Kądziołka Magdalena

poniedziałek

11.40. – 12.25.

pokój nauczycielski

Kegel Edward

środa

12.00. – 12.45.

      pokój nauczycielski

Klausa-Wartacz Joanna

piątek

11.40. – 12.25.

pokój nauczycielski

Kleczewska-Wińska Marzena

środa

10.45. – 11.30.

pokój nauczycielski

Kośmicka Grażyna

piątek

12.50. – 13.30.

sala gimnastyczna

Kozłowski Waldemar

czwartek

10.45. – 11.30.

sala gimnastyczna

Kruszewska Monika

poniedziałek

10.45. – 11.30.

pokój nauczycielski

Kurzawa-Zeidler Jolanta

czwartek

10.45. – 11.30.

pokój nauczycielski

Loch Marta

wtorek

8.00. – 8.45.

pokój nauczycielski

Maćkowiak Danuta

piątek

11.40. – 12.25.

pokój nauczycielski

Miler-Skowyra Izabela

wtorek

13.10. – 13.50.

sala gimnastyczna

Mnich Maria

piątek

11.40. – 12.25.

pokój nauczycielski

Myślińska Joanna

czwartek

10.45. – 11.30.

pokój nauczycielski

Nowakowska Malwina

poniedziałek

6.30. – 7.15.

sala numer 9

(sala „zerówki”)

Pękala Anna

czwartek

9.45. – 10.30.

pokój nauczycielski

Pieszak Agnieszka

środa

9.45. – 10.30.

pokój nauczycielski

Puk Agata

czwartek

9.45. – 10.30.

pokój nauczycielski

Siedlecka Emilia

wtorek

10.45. – 11.30.

Sala nr. 21

Sikora Elżbieta

wtorek

10.45. – 11.30.

pokój nauczycielski

Stanek Anna

poniedziałek

8.00. – 8.45.

pokój nauczycielski

Stokłosa Milena

środa

9.45. – 10.30.

pokój nauczycielski

Szewczyk Marzena

poniedziałek

10.45. – 11.30.

pokój nauczycielski

Szubielski Krzysztof

wtorek

11.40. – 12.25.

pokój nauczycielski

Timm Danuta

środa

11.40. – 12.25.

sala numer 21

Tomaszewska Ewa

poniedziałek

9.45. – 10.30.

pokój nauczycielski

Tomaszewski Bartosz

piątek

9.35. – 10.20.

sala gimnastyczna

Tórz Lidia

wtorek

8.50. – 9.35.

pokój nauczycielski

Warański Sylewster

wtorek

12.55. – 13.30.

pokój nauczycielski

Witaszyk Mikołaj

wtorek

8.50. – 9.35.

pokój nauczycielski

Witkowska Monika

środa

13.40. – 14.20.

sala gimnastyczna

Zwierzyńska Małgorzata

czwartek

9.45. – 10.30.

pokój nauczycielski