Dyrektor: mgr Monika Michalak
Wicedyrektor: mgr Alicja Bednarczyk-Fertyk
Wicedyrektor: mgr Beata Palacz
Wicedyrektor: mgr Alina Zerbe
Wicedyrektor: mgr Hanna Konieczna


Edukacja wczesnoszkolna:

mgr Barbara Bańdurska
mgr Maria Mnich
mgr Lidia Tórz
mgr Agata Puk
mgr Joanna Myślińska
mgr Magdalena Połczyńska-Ratajczyk
mgr Agnieszka Darul
mgr Małgorzata Dykiert
mgr Ewa Tomaszewska
mgr Krzysztof Szubielski

Wychowanie przedszkolne - oddział zerówkowy:

mgr Malwina Nowakowska
mgr Sara Derda


Język polski:

mgr Sylwester Warański
mgr Milena Stokłosa
dr Joanna Klausa-Wartacz
mgr Marek Błaszczyk
mgr Krzysztof Szubielski
mgr Marta Gmińska


Matematyka:

mgr Alicja Bednarczyk-Fertyk
mgr Danuta Timm
mgr Anna Pękala
mgr Filip Karpus, www
mgr Jolanta Kurzawa-Zeidler
dr Monika Bączyk


Język angielski:

mgr Anna Stanek
mgr Marta Loch
mgr Karolina Grodzka
mgr Marzena Kleczewska-Wińska
mgr Magdalena Kądziołka

 

Język niemiecki:

mgr Agnieszka Pieszak

 

Fizyka:

mgr Małgorzata Zwierzyńska

 

Geografia

mgr Danuta Maćkowiak

 

Historia:

mgr Beata Ińska
mgr Mikołaj Witaszyk
mgr Małgorzata Witkowiak


Plastyka:

mgr Paulina Kaliszan-Baczyńska

Muzyka:

mgr Anna Chmara
mgr Beata Jakubowska


Przyroda:

mgr Ewelina Horkawy


Biologia, chemia:

mgr Elżbieta Sikora
mgr Alina Zerbe
mgr Ewelina Horkawy


Informatyka:

mgr Danuta Timm
mgr Paulina Kaliszan-Baczyńska
mgr Filip Karpus, www


Technika:

mgr Danuta Timm


Religia:

mgr Emilia Siedlecka
mgr Lidia Tórz
mgr Elżbieta Kaczmarek


Etyka:

mgr Barbara Bańdurska
mgr Marta Szopka
mgr Agnieszka Darul

Wiedza o społeczeństwie

mgr Mikołaj Witaszyk

 

Wychowanie do życia w rodzinie:

mgr Alina Zerbe
mgr Marta Szopka

Edukacja dla bezpieczeństwa:

mgr Edward Kegel


Wychowanie fizyczne:

mgr Izabela Miler-Skowyra
mgr Grażyna Kośmicka
mgr Bartosz Tomaszewski
mgr Wojciech Martinek
mgr Waldemar Kozłowski
mgr Kamil Szulc
mgr Monika Witkowska


Judo:

mgr Sebastian Jakrzewski


Biblioteka:

mgr Katarzyna Michalak
mgr Jacek Miłański


Psycholog:

mgr Anna Waligóra


Pedagog:

mgr Monika Karpus
mgr Agnieszka Bilewska


Świetlica szkolna:


mgr Agnieszka Dombrowicz
p. Lucyna Nowicka
mgr Monika Karpus
mgr Anna Chmara
mgr Renata Walorek
mgr Monika Witkowska
mgr Monika Witkowiak

Logopedia:

mgr Małgorzata Dykiert
mgr Magdalena Połczyńska-Ratajczyk

Doradztwo zawodowe:

mgr Monika Karpus
mgr Monika Kruszewska

Nauczyciel wspomagający:

mgr Monika Kruszewska