Dyrektor: mgr Monika Michalak
Wicedyrektor: mgr Alicja Bednarczyk-Fertyk
Wicedyrektor: mgr Beata Palacz
Wicedyrektor: mgr Alina Zerbe
Wicedyrektor: mgr Hanna Konieczna

Kadra 2022/2023:

Edukacja wczesnoszkolna:

mgr Agata Puk
mgr Ewa Tomaszewska
mgr Joanna Myślińska
mgr Barbara Bańdurska
mgr Maria Mnich
mgr Lidia Tórz
mgr Krzysztof Szubielski
mgr Agnieszka Darul
mgr Malwina Nowakowska


Język polski:

mgr Sylwester Warański
mgr Milena Stokłosa
dr Joanna Klausa-Wartacz
dr Marek Błaszczyk
mgr Krzysztof Szubielski
mgr Marta Gmińska


Matematyka:

mgr Alicja Bednarczyk-Fertyk
mgr Anna Pękala
mgr Danuta Timm
mgr Jolanta Kurzawa-Zeidler
mgr Magdalena Sikorska
mgr Elżbieta Mager
mgr Joanna Andrejewska


Język angielski:

mgr Marta Loch
mgr Karolina Grodzka
mgr Joanna Aleksander
mgr Klaudia Sieczkowska

Język niemiecki:

mgr Monika Michalak
mgr Agnieszka Pieszak

 

Fizyka:

mgr Małgorzata Zwierzyńska

 

Geografia

mgr Danuta Maćkowiak

 

Historia:

mgr Mikołaj Witaszyk
mgr Małgorzata Witkowiak
mgr Szymon Bielanowski


Plastyka:

mgr Małgorzata Wojczyńska

Muzyka:

mgr Małgorzata Wojczyńska


Przyroda:

mgr Ewelina Horkawy


Biologia, chemia:

mgr Elżbieta Sikora
mgr Alina Zerbe
mgr Ewelina Horkawy


Informatyka:

mgr Danuta Timm
mgr Filip Karpus, www


Technika:

mgr Danuta Timm


Religia:

mgr Emilia Siedlecka
mgr Lidia Tórz
mgr Elżbieta Kaczmarek


Etyka:

mgr Barbara Bańdurska
mgr Marta Szopka
mgr Krzysztof Szubielski

Wiedza o społeczeństwie

mgr Mikołaj Witaszyk

 

Wychowanie do życia w rodzinie:

mgr Alina Zerbe
mgr Marta Szopka

Edukacja dla bezpieczeństwa:

mgr Edward Kegel


Wychowanie fizyczne:

mgr Magdalena Wojajczyk
mgr Bartosz Tomaszewski
mgr Wojciech Janicki
mgr Waldemar Kozłowski
mgr Jakub Budych
mgr Monika Witkowska
mgr Dawid Nitka


Judo:

mgr Sebastian Jakrzewski


Biblioteka:

mgr Katarzyna Michalak
mgr Jacek Miłański


Psycholog:

mgr Anna Waligóra


Pedagog:

mgr Monika Karpus
mgr Agnieszka Bilewska


Świetlica szkolna:


mgr Renata Walorek
mgr Agnieszka Dombrowicz
mgr Monika Karpus
mgr Monika Witkowska
mgr Małgorzata Witkowiak
mgr Małgorzata Wojczyńska
mgr Katarzyna Kokocińska
mgr Ewa Tomaszewska
mgr Szymon Bielanowski
mgr Agnieszka Bilewska
mgr Agnieszka Pieszak
mgr Emilia Siedlecka

Logopedia:

mgr Małgorzata Dykiert
mgr Magdalena Ratajczyk-Połczyńska

Doradztwo zawodowe:

mgr Monika Karpus

Nauczyciel wspomagający:

mgr Daria Siwek

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne (socjoterapia)

mgr Ewa Tomaszewska
mgr Joanna Myślińska