W roku szkolnym 2022/2023 zwycięstwo w finale szkolnego konkursu Mam Talent! przypadło w udziale Oleksandrze Tymoshenko. Uczestniczka zachwyciła pokazem pływania synchronicznego i obrazami, które namalowała.

 

Impreza odbyła się w dniu 15 czerwca 2023 roku. W trakcie dziewięciu występów finaliści grali na pianinie, śpiewali po polsku i angielsku oraz prezentowali tańce synchroniczne, akrobatyczne, nowoczesne i klasyczne. Nie zabrakło również pokazów obrazów oraz czołgów wykonanych ze specjalnej masy plastycznej.

W jury zasiedli przedstawiciele Grona Pedagogicznego – Panie – Grażyna Kośmicka i Karolina Grodzka oraz Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Mateusz Powąski.

Na widowni nie zabrakło Rodziców i uczniów, którzy wspierali młodych artystów i nagradzali występujących zasłużonymi brawami. Również komisja konkursowa wyraziła swój podziw dla finalistów i kilkakrotnie podkreślała, że poziom występów był bardzo wysoki, a o ostatecznym wyniku przesądziła minimalna różnica punktowa w ocenie poszczególnych występów.  

Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi, życzymy, by w przyszłości rozwijali swoje talenty i osiągali wiele sukcesów.

S. W.

Ostateczne wyniki

 

I miejsce  – Oleksandra Tymoshenko – pływanie synchroniczne   

II miejsce – Anna Drela – taniec  

III miejsce – Marianna Nadstoga – taniec  

Wyróżnienia: Karolina Kupczak, Maja Nawrocka, Vsevolod Nikitin