Drodzy Uczniowie , Drodzy Rodzice, Drodzy Nauczyciele

Kolejna dobra informacja dla wszystkich miłośników sportowych wyzwań, których jak się okazuje po ostatnim „Wirtualnym Biegu”, mamy w naszej szkole wielu. Są wśród nich nasi Uczniowie, Rodzice oraz Nauczyciele. Wszyscy są gotowi na kolejne wyzwania!

Majówka wkrótce przed nami.  Ufamy, że dla większości z Was będzie to czas odpoczynku i relaksu. Mamy również nadzieję, że pogoda nam dopisze i będziecie mogli wyjść na spacer, rower, kijki, pobiegać bądź zrobić coś innego, związanego ze sportem. 

Dlatego chcemy Was zaprosić do projektu „Sportowa Rodzinka na majówce”! Celem tego wydarzenia jest promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia wśród społeczności naszej szkoły.

Aby wziąć udział wystarczy:

- w dniach 1- 3 maja wybrać formę aktywności: wyjść z domu, zabrać mamę, tatę, brata lub siostrę

- pobrać dowolną aplikację, która będzie monitorowała Wasze aktywności

- udokumentować swoje działania, przesyłając do dnia 05.05.2021r. zdjęcie i print creen na adres:

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wierzymy, że wśród Was są sympatycy i znawcy wielu dyscyplin sportowych, dlatego liczymy na Waszą kreatywność, zaangażowanie oraz szalone pomysły. Spośród przysłanych zdjęć planujemy zrobić kolaż oraz wybierzemy najbardziej sportową Rodzinę naszej szkoły. Aby zdobyć jej status, należy wykazać się co najmniej dwoma różnymi aktywnościami oraz pokonać jak najdłuższy dystans!

Zdjęcia zamieścimy na szkolnej stronie internetowej oraz szkolnej stronie FB. Ze względu na wymogi RODO, przesyłając do nas zdjęcia, wyrażasz zgodę na publikowanie wizerunku. Rodziny, które nie wyrażą jej za to zgody, otrzymają wydrukowany dyplom wraz z kolażem.

Ogłoszenie wyników nastąpi 10.05.2021r.

Pozdrawiamy serdecznie i gorąco zachęcamy,

WUEFIŚCI