Dzień Ziemi w naszej szkole obchodziliśmy przez cały tydzień. Już w poniedziałek klasa 6b uczestniczyła w uroczystym sadzeniu dęba szypułkowego wychodowanego z żołędzia z pomnika przyrody Dębu "Krzysztof" rosnącego przy ulicy Garczyńskiego. Nasza niewielka - roczna sadzonka otrzymała imię "Krzysiek".

W sadzeniu uczestniczyła także Pani Dyrektor Alina Zerbe oraz przedstawiciel Rady Osiedla Pan Krzysztof Kempski. Uczniowie w świetlicy szkolnej wzięli udział w pogadance na temat segregacji śmieci, oraz wykonali ciekawe prace w tej tematyce. W Dniu 20 kwietnia klasy starsze posprzątały wyznaczone tereny wokół naszej szkoły. Pamiętajmy o tym aby troszczyć się o naszą ziemię przez cały rok. Szczególny apel kierujemy do naszych uczniów aby nie niszczyli roślin posadzonych na dziedzińcu szkolnym oraz w ogrodzie szkolnym .

E. S.