Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wewnątrzszkolnym konkursie fotograficznym „Wesołe dzieciaki ze szkolnej paki”. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów wszystkich klas SP21.

baner1

Tematem konkursu jest radość / szczęście: do wykonania jest zdjęcie, które uwiecznia osoby w chwili radości/ szczęścia. Na zdjęciu Uczestnik może znajdować się sam lub w towarzystwie przyjaciół, rodziny itp. Uczestnik może również sfotografować bliskie dla siebie osoby w chwili radości.

Termin przesłania zdjęcia konkursowe

go mija 15 grudnia 2022 r., a ogłoszenie wyników 21 grudnia podczas Wigilii Klasowych. Zapraszamy do przeczytania regulaminu, gdzie znajdują się wszystkie wytyczne oraz adres e-mail, na który należy wysłać pracę konkursową.

Nagrody w konkursie fotograficznym

Komisja konkursowa dokona wyboru zdjęć po 15 grudnia. Autor zdjęcia, które zajmie pierwsze miejsce otrzyma bon na profesjonalną sesję zdjęciową. Drugie i trzecie miejsce otrzymają nagrody ufundowane przez Radę Rodziców SP21.

Zarówno zwycięskie prace jak i prace spoza podium zostaną wydrukowane i zaprezentowane
w formie wystawy na terenie Szkoły.

Zapraszamy!

Rada Rodziców SP21

- regulamin konkursu 💾

 

baner2