Drodzy Rodzice! Bardzo serdecznie zapraszamy na pierwsze zebranie z Rodzicami w roku szkolnym 2022/2023.

W związku z Międzyprzedszkolnym Konkursem literacko - plastycznym "Moja rodzina i ja", który został zorganizowany przez nasze przedszkole, serdecznie zapraszamy do Biblioteki Raczyńskich (Filia dziecięca) w celu obejrzenia wszystkich wykonanych prac. Dzieci zostały autorami i ilustratorami książek wykonanych techniką leporello - każda grupa wykonała jedną książkę.
Zachęcamy do odwiedzenia biblioteki od 26 maja do 23 czerwca i obejrzenia wyjątkowych książek 🙂

Zapraszamy na Festyn Rodzinny z okazji Dnia Mamy i Taty, który odbędzie się 31.05.2022r. o godz. 15. Do zobaczenia!

W maju odbyło się podsumowanie projektu "Legendy z pudełka." Po całym tygodniu omawiania różnych legend związanych z Polską, każda z grup przygotowała swoją ulubioną w formie pudełka z postaciami. Na wspólnym spotkaniu prezentowała treść legendy oraz obszar Polski, z której pochodzi. Smoki zaśpiewały wszystkim piosenkę zachęcająca do poznawania historii Polski poprzez czytanie baśni, legend i gawęd.

„ZIEMIO RODZINNA, ZIEMIO OJCZYSTA…” to tytuł przedstawienia przygotowanego przez grupę „Sowy” z okazji Święta Konstytucji Trzeciego Maja opowiadające o tym, czym jest dla nas Ojczyzna.