Drodzy Rodzice,

informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 20 marca 2020 w sprawie szczególnych rozwiązań  w okresie czasowego funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 z dniem 24 marca zmieniona zostanie organizacja realizacji zadań przedszkola.

Zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość będą  realizowane z wykorzystaniem środków  komunikacji elektronicznej, drogą e-mailową. Na bieżąco będziemy informować  Państwa o dostępnych materiałach i możliwych formach ich realizacji przez dziecko w domu.

Beata Palacz

NASI SPONSORZY:

Zastępca Prezydenta Miasta Poznania Pan Mariusz Wiśniewski

Automobilklub Wielkopolski

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju

Veolia Poznań S.A.

Wielkopolski Park Narodowy

Muzeum Pracownia Literacka Arkadego Fiedlera

Estrada Poznańska

Organizatorzy konkursu plastycznego na plakat miejski „Czyste powietrze wokół nas - nasz wspólny skarb” składają  najserdeczniejsze podziękowanie za ufundowanie nagród dla zwycięzców.

Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim darczyńcom, którzy swoim dobrym sercem i zaangażowaniem materialnym sprawili, że nasz projekt odniósł sukces. Życzymy wielu osiągnięć  w życiu osobistym i zawodowym!

Dyrektorzy, Nauczyciele oraz Przedszkolaki z Dębca i Świerczewa

Zapraszamy na drzwi otwarte naszego przedszkola!

Zapraszamy rodziców dzieci nowo przyjętych do naszego przedszkola na spotkanie organizacyjne

Harmonogram wydarzeń CZERWIEC 2019

Przedszkole „Wesoła Stacyjka