W dniach 21 i 22 listopada uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w sportowych zmaganiach na ergometrach wioślarskich.

Dnia 21.10.2019 uczniowie klas VIII (W. Benke, A. Dominiak, N. Kucharzewska, A. Samosiuk, M. Jeliński, M. Najderek, J. Plebański, M. Walczak) i klas VI (G. Grela, Z. Lewandowicz, Z. Mietlińska, O. Strugarek, P. Krenz, K. Stanek, O. Stefan, A. Woźniak) reprezentowali naszą szkołę w dzielnicowych zawodach na ergometrze wioślarskim. W swojej kategorii II miejsce zajęli: Gabrysia Grela i Jan Plebański, a III miejsce: Wiktoria Benke i Antek Woźniak. Laureaci otrzymali medale i dyplomy.

W piątek 22.11.2019 nasi uczniowie z klas VII i VIII kolejny raz uczestniczyli w zawodach "Ergometr dla wszystkich", organizowanych w SP 35. Najlepiej zaprezentowała się Wiktoria Benke, która zakwalifikowała się do finału.

Grażyna Kośmicka