Środa 15 grudnia w naszej szkole upłynęła pod znakiem sportu. Klasy 5 i 6 rywalizowały ze sobą biorąc udział w Turnieju sportów nietypowych.

Uczniowie mogli spróbować swoich sił w takich konkurencjach jak: toczenie opony, wyścig na szczudłach czy biegi z parasolem. Na koniec mieli okazję spróbować swoich sił w nietypowej rzucance siatkarskiej- bo z użyciem ręczników.

Po wielu konkurencjach najlepsza okazała się klasa 5B, drugie miejsce zajęła klasa 6A, a brązowy medal zdobyła klasa 6B.
Klasy 7 natomiast rywalizowały w "Palanta". Pierwsze miejsce zajęła klasa 7D, drugie 7B, brąz dla 7C.

W czwartek natomiast odbył się Turniej piłki siatkowej klas 8. Podczas rozgrywanych meczów nie zabrakło wielu emocji oraz długich i ciekawych wymian. Po rozegraniu wszystkich spotkań najlepsza okazała się klasa 8C! II miejsce zajęła klasa 8B a brąz wywalczyli uczniowie klasy 8E. Na IV miejscu uplasowała się klasa 8A, na V 8D.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Radzie Osiedla Zielony Dębiec dziękujemy za ufundowanie nagród.

M. W.

Środa:

Czwartek: