Dnia 11.12.2017 w Gimnazjum 43 odbył się Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego. Organizatorami turnieju byli nauczyciele  wychowania fizycznego z Gimnazjum nr43 i Szkoły Podstawowej nr 21.

W turnieju uczestniczyły: SP 84, SP 21 i G 43. Każdą szkołę reprezentowało 6 chłopców i 5 dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowali: Anna Samosiuk, Natalia Czulińska, Patrycja Golanowska, Kamila Joachymiak, Dominika Płótniak, Mikołaj Konik, Patryk Wróblewski, Mateusz Jakubiak, Pluciński Jan, Białous Damian i Wajdzik Wojciech.

Ania Samosiuk zajęła III miejsce w kategorii dziewcząt. Wojtek Wajdzik zwyciężył w kategorii chłopców. Drużynowo nasza szkoła w obydwu kategoriach zajęła II miejsce.

Szkoły otrzymały puchary. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe medale i słodką mikołajkową niespodziankę, a medaliści rakietki i dyplomy.

Sponsorem nagród w turnieju i poczęstunku była Rada Osiedla "Zielony Dębiec".

Zdjęcia: Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego