18 kwietnia w naszym przedszkolu odbył się koncert Pro Sinfoniki :)🎹🎶🎼🎤🎻🎺
Artyści zabrali wszystkie przedszkolaki w piracką podróż po różnych instrumentach. Poznaliśmy brzmienie perkusji, gitary i pianina. :)
Szanty? Czemu nie!! Wszyscy na pokład!

23 kwietnia w Wesołej Stacyjce odbyły się warsztaty kulinarne prowadzone przez kucharza firmy cateringowej SpecDieta. Celem zajęć było poznanie zasad zdrowego odżywiania. Dzieci zachęcane były do jedzenia warzyw i owoców. Każdy samodzielnie przygotował kolorowe kanapki.

We wtorek 17 kwietnia przedstawiciele 4,5 i 6 latków uczestniczyli w Między Przedszkolnym konkursie recytatorskim "Przyroda w Poezji". Konkurs odbył się w zaprzyjaźnionym przedszkolu nr 112 Mali Przyrodnicy. :)

9 kwietnia nasze Przedszkole "Wesoła Stacyjka" wzięło udział w Przeglądzie Teatrów Szkolnych BIS.

"Ten zajączek prosto z pola, kic, kic, kic
przyszedł do nas do przedszkola, kic kic kic!" :)