Jak co roku w karnawale w Wesołej Stacyjce odbył się oczekiwany przez dzieci Bal Karnawałowy. 8 lutego wszystkie przedszkolaki "przeniosły się" do WIELKIEJ KRAINY BAJEK. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Na balu, więc obok księżniczek, wróżek, rycerzy, policjantów czy strażaków, pojawiły się postaci z ulubionych bajek: Kraina Lodu czy Spiderman.

Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce –  przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami i korowodami. Oczywiście znalazło się również coś dla spragnionych i zmęczonych, chwila relaksu przy wspólnym poczęstunku i pamiątkowe zdjęcie. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.